Skip links

Üretim Proses Kurulumu Danışmanlığı

Süreç, belirli bir girdi veya girdilerin belirli işlemler sonucu çıktıya dönüşmesi olarak tanımlanabilen, ölçülebilen ve birbirine bağlı değerler yaratan faaliyetler dizisidir. Birbirine bağlıdır ve genel olarak işin kalitesi ile yakından ilgilidir. Tüm süreç planlı ve sistematik şekilde yürütüldüğünden, kalite yönetim standardı ile birlikte düşünülmelidir.

Süreç analizi yaklaşımı ise işin kalitesinin geliştirilmesi ve sürdürülebilmesi açısından firmaların odağı olması gereken bir kavramdır. Süreç analizi yaklaşımının temel amacı müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini hem ürün hem de hizmet olarak karşılamaktır. Üretim verimliliği ve ihtiyaçları karşılamak süreç analizi yaklaşımının temel amacını oluşturmaktadır.

İşletmeler, sadece mevcut olan süreçleri devam ettirmek yerine, daha iyi sonuç verebilecek süreçleri araştırıp, geliştirir. Kaliteli ürünler ve hizmetler ile müşteri memnuniyetini yükseltebilir, kârlarını artırabilir ve bu sayede büyüyebilirler.

Üretim Proses Kurulumu Danışmanlığında Yarın İçin Neler Sunuyoruz?

MonDes Global olarak bizler, her proje için doğru ekip ile farklı sektör uygulamalarımızda edindiğimiz tecrübelerin katkılarıyla, yalın ve çevik üretim çalışmaları, üretim ve süreç analizi ve proses danışmanlığı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Dijitalleşme, TPM, SMED, FMEA, POKA YOKE, KANBAN gibi spesifik olarak probleme yönelik uyguladığımız projelerin yanı sıra DEĞER AKIŞ HARİTALAMA, 5S, KOBETSU KAIZEN, SCRUM A3 PROBLEM SOLVING metotlarımızla süreçlerinize destek sağlıyoruz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Keşfet
Sürükle