slide1

Neden MonDes Global?

MonDes Global, 60 yıldır ekonomiye ve iş dünyasına faydalı olmayı ana kuralı olarak benimsemiş bir kültürden gelmektedir. 60 yıllık iş tecrübesini dünya’nın en iyi okullarında eğitim görüp bünyesinde çalışan danışman ve eğitimcileri ile buluşturan MonDes Global ‘in en temel felsefesi işini inançla yapmaktır. Bu inançla pek çok global ve yerli şirketle ortak projeler yapan MonDes Global bundan sonraki dönemlerde de bu felsefe ile çalışmaya devam ederek firmaların stratejik yol haritasını belirleyip çağın bir adım ötesinde hareket etmesi için öncülük yapmaya devam edecektir.

Ayrıca, karlılığın artmasında firmaları yönlendirmiş ve yüksek karlılıklarla uluslararası rekabet gücünü arttırmıştır. Pek çok konuda olduğu gibi MonDes Global , Satınalma 4.0 ve Yönetim 4.0 / Dijital Yönetim kavramlarının iş hayatına ve akademik camiaya kazandırılmasında öncülük etmiş bu konu ile ilgili Türkiye’de çalışan ilk firma olmuştur.

Önce İnan…
Bir işi başarmak istiyorsan önce buna kendini inandır biz size inanıyor ve sizinle aynı yolda yürümek istiyoruz.

MonDes Global, bundan 60 yıl önce iş dünyasına inşaat sektöründe faaliyet göstererek girmiştir.

Sektöründe pek çok konuda öncülük yapmış ve bunun dışında dünyada ortaya çıkan trendleri takip ederek ülkesine katkıda bulunmuştur.

1960

MonDes Global, bundan 60 yıl önce iş dünyasına inşaat sektöründe faaliyet göstererek girmiştir.

2021